Jsme fullservisová komunikační agentura, nabízející pokrytí všech tradičních i moderních forem marketingové komunikace.
Nestavíme na náhodných domněnkách. Pečlivá a velmi racionální příprava projektů je předpokladem toho, že zacílíme na správný terč a nepromarníme příležitosti ani prostředky klientů. Reference a spokojenost našich klientů jsou největší přidanou hodnotou odměny za naši práci.

www.o-range.cz

 

Babor Beauty Spa jsou denní lázně v centru Ostravy. V salonu provádíme pleťová a tělová ošetření německou kosmetikou Babor pro ženy i muže. V salonu Vám poskytneme odbornou konzultaci a poradenství v oblasti péče o pleť, včetně možnosti zakoupení celého sortimentu produktů Babor pro domácí použití.

www.babor-ostrava.cz

Společnost CENTRUM Moravia Sever, spol. s r.o. , byla založena v červenci 1997 jako prodejna nových i použitých vozidel a zároveň jako autorizovaný dealer a opravce skupiny Daimler AG pro značky Mercedes-Benz, Chrysler, Jeep, Dodge a smart. V současné době pečujeme o 10 000 spokojených zákazníků, kteří využívají nejen služeb prodejny vozidel, ale také prodejny náhradních dílů a servisu. Naše společnost CENTRUM Moravia Sever vsadila na značku Mercedes-Benz jako na jedinečné spojení léty osvědčené tradice a moderních designových a technologických prvků. Pro značku Jeep jsme jediný autorizovaný prodejce na severní Moravě.

Dále také nabízíme svým zákazníkům kompletní portfolio vozidel Mercedes-Benz, Jeep, smart a Fuso. Také možnosti koupě náhradních dílů, kompletní servis zmíněných značek. Servisní tým dosáhl díky pravidelným školením světového standardu a je zákazníkům k dispozici až do okruhu 200 km od Ostravy. S plně vybaveným servisním vozidlem se tak může o vás postarat za každých okolností 24h denně.

CENTRUM Moravia Sever je vítězem soutěže Evropská prodejna roku 2008.

www.mercedes-moravia.cz

Našim prvořadým cílem je  pečovat o zdraví a krásu žen  i mužů v každém věku. Proto jsme spojili naše vzdělání v estetické medicíně se znalostmi a zkušenostmi z oblasti léčby onemocnění hlavy a krku.
Najdete nás v areálu Polikliniky  Hornické nemocnice v Karviné, kde jsme jak v nově otevřené laserové a estetické ordinaci, tak v ordinaci poskytující péči  v oblasti ušní, nosní , krční.
Zdraví a krása je dokonalost. Dokonalost  však není samozřejmost.  Těšíme se na Vaši návštěvu.

www.artmedicacentrum.cz

Knihcentrum provozuje 9 knihkupectví po celé České republice. Má jednu z nejširších nabídek knih na českém trhu, nákup je možný přímo na pobočkách či v internetovém obchodě. Internetové knihkupectví nabízí více než 50 000 titulů skladem s dodáním do druhého pracovního dne do pohodlí domova nebo na výdejní místo. V nabídce obchodu naleznete knihy všech oborů a pro všechny věkové skupiny, e-knihy a audioknihy. Po celý rok vám přináší řadu akčních nabídek s výraznými slevami, knihy za babku – stálá nabídka vybraných knih za výhodné ceny s možností ušetřit až 90 %. Po přihlášení k odběru novinek vám pravidelně budou zasílány informace o novinkách, akčních nabídkách a bestsellerech. Nejžádanější připravované novinky si můžete objednat s předstihem. V roce 2013 se sídlo společnosti a ostravská kamenná prodejna přesunula do historické budovy Domu knihy. Od té doby nabízí návštěvníkům široký výběr knih, wifi připojení, kavárnu s vynikající italskou kávou, galerií a nespočet kulturních akcí během celého roku.

www.knihcentrum.cz
 

Zábavní centrum Carbon patří jedno z gastronomicky nejzajímavějších míst ve Frýdku-Místku i širokém okolí a Drží krok s republikovými trendy. Významnou část centra Carbon tvoří nekuřácký Burger&Cocktail Club, kde v průběhu celého týdne naleznete útočiště k objevování chutí nových cocktailů a speciálních burgerů. Do nabídky centra spadá rovněž Bowling Brunswick, který nabízí 4 dráhy v krásném odděleném salónku s barem a zázemím pro odpočinek. Kdo klub jednou navštíví, bude se rád vracet.

www.carbonclub.cz

Dance studio LIKE poskytuje škálu tanečních lekcí pro širokou veřejnost. Začali jsme latinskoamerickými tanci, protože k nim máme nejblíže. Přizvali jsme ke spolupráci lektorku Flamenca, lektorku j´gy, psychoterapeutku a lektorku spontánního tance, lektorku Dancehall a Twerku pro mladší klientelu. Chtěli bychom nabídnout i balet. Vše se bude vyvíjet podle Vašeho zájmu.

Nestyďte se tančit.

V Lajku se tvoří přátelská atmosféra. Tam, kde se cítíte dobře, tam se rádi vracíte. U nás nemusíte umět tančit, ale stačí chtít a mít z tance radost.   

www.studiolike.cz

Kromě dvou kurtů, kde si můžete zahrát Squash nebo S-badminton, disponuje naše squash centrum ZdravýRelax relaxační místnosti, kde je možné si pod vedením profesionálních lektorů zacvičit jógu pro zdravá záda, AntiGravity, Pilates, spálit tuky na Indoor Cycling nebo zarelaxovat či zameditovat v hammocích.

www.zdravyrelax.cz
Lyžování se jako první specializovaná lyžařská prodejna v regionu věnujeme už od roku 1995. Otevřením komplexu v Mariánských horách jsme se stali největší lyžařskou speciálkou na Ostravsku. Na počátku roku 2005 byl sortiment rozšířen také o cyklistiku, což se nám jevilo jako logická alternativa činnosti pro letní období. Z důvodu rozšíření sortimentu o cyklistiku i kvůli odlišení od obchodníků, kteří pro své podnikání začali využívat název SKI centrum, jsme se od dubna 2006 rozhodli změnit název na „MADEJA sport“, dle příjmení majitele. Věříme, že tato změna přispěje k naší nezaměnitelnosti. www.madejasport.cz
Rekonstrukce domu v ostravském přívoze na hotel city.city a restaurant Loft vznikla v ateliéru Dependelab jako hra průmyslového města,Atmosféry okolní čtvrti a současného designu. Jako intimní skrýš pro Naše sny. Před usnutím a po probuzení. Na nečekané zahrádce ve dvoře.Se zakloněnou hlavou pod stropem restaurantu. Nad voňavým talířem. www.city-city.cz